Değiştirilebilir içerik alanı

Değiştirilebilir içerik alanı

Değiştirilebilir içerik alanı

  Kurumsal Hizmetlerimiz   /   Network(Ağ)Kurulum Hizmetleri Kategoriler

 

  Lukstor Bilişim Sistemleri, IT sektöründeki bilgi birikimiyle müşterilerine network kurulumu ve yönetimi konusunda profesyonel hizmet vermektedir. Network ortamının getirdiği avantajları göz önünde bulundurarak müşterilerine optimum faydayı sağlayacak çözümlerimizle her zaman yanınızda olmaya hazırız.

  Firma olarak ağ çözümlerini belirlemeden önce müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik araştırmalar yapılır. Firmanın mevcut yapısı ve mevcut ihtiyaçları ele alınır. Gelecekte firmanın yada kurumun ulaşabileceği konum göz önünde bulundurularak, ağ altyapısı ve topolojisi ileriye dönük tasarlanır ve belirlenen çözümler süratle uygulanır.
Ayrıca; network sistemlerinde çıkabilecek problemleri önceden hesaplayıp donanım, yazılım ve destek alanlarında bütünleşik çözümler üretiyoruz.

  Network Cihazlarının Kurulumu ve Desteği
Her türlü network cihazı hızlı ve kolay bir şekilde temin edilir. Cihazların kurulumunu uzman teknisyenlerimiz yaparlar ve periyodik kontrollerle olası sorunların önüne geçilir.

  Ağ Yönetim ve Analiz Çözümleri
Yönetim için uzman kadromuzla tamamen kuruma özel planlamanın sonunda güvenlik, yapısal kablolama, kaynak kullanımı, fiziki şartlar, ağ trafiği loglama göz önüne alınarak gerekli alt yapı kurulur.
Ağ analizinde güncelleme ve güvenlik, yeni teknolojilerin sistemde uygulanması, sistemin risk olasılığını aşağı çekerken performansı arttırır.


  Network (ağ) alanında sunduğumuz diğer hizmetler;

>> LAN-Local Area Network (Yerel Alan Ağ)

>> WAN-Wide Area Network (Geniş Alan Ağ)

>> Wireless Networks (Kablosuz Ağlar)

>> Uzaktan Erişim Çözümleri

>> Network Sunucu Hizmetleri

>> Network Yönetim ve İzleme

>> Network Optimizing

>> Yapılsal Kablolama Çözümleri

>> Sistem Odası Kurulumu

>> System Health Check
 


  Bilişim ağınızda meydana, gelen herhangi bir arıza durumunda uzaktan erişim veya yerinde destek sağlanarak hedeflenen servis süreleri dahilinde arıza giderilmektedir. Arıza harici durumlarda da sürekli olarak sistem performansı incelenmekte ve proaktif destek sağlamak amacıyla detaylı raporlama yapılmaktadır.