Değiştirilebilir içerik alanı

Değiştirilebilir içerik alanı

Değiştirilebilir içerik alanı

  Kurumsal

      Lukstor  Bilişim Sistemleri Kimdir  ?

     Lukstor Bilişim Hizmetleri olarak 1998 yılında başlayan bilişim dünyası serüvenimiz bugünlere kadar hız kesmeden gelmiştir. Bilişim ve teknolojilerini sevmemiz ve araştırmacı olmamız sayesinde zamanın gerisinde kalmadık. Amacımız sadece bir iş sahibi olmak değildi, bu alanlarda insanlara yararlı bir şeyler yapabilmeyi hedeflemekte oldu.

     Çünkü gelecek daima bilgi, bilişim ve teknolojileri sektöründe olmaya devam edecektir. İşte bu yüzden inandığımız bir gerçektir ki; “başarı ve gelecek bilgi ile değil, bilgiye sahip olan beyni yönetebilmekle edinilir. “ Biz bu başarıya, azme ve güce sahip olduğumuza inanıyoruz.

     Genel olarak hizmetlerimizden bahsedecek olursak Firma ve Kurumlara Bilişim Teknolojileri alanında danışmanlık ve destek vermekteyiz. Başlıca hizmetlerimiz; Alt Yapı Koordinasyonları, Proje Geliştirme ve İş Takibi, Kurumsal ve Bireysel Ürün Tedarikleri, Yerinde Teknik Destek Hizmetleri, Kurumsal Web Çözümleri, Profesyonel ve Amatör Kablosuz Ağlar, Ticari Yazılım Tedarik ve Eğitimleri şeklinde sıralamamız mümkündür.

     Sektörel yenilikleri yakından takip edip, deneyimlerimizle analiz ederek müşterilerimizin sorunlarına kesin ve kalıcı çözümler üretmek için çaba göstermekteyiz.

     Bilişim Sektörünün Büyük Üretici Ve Tedarikçileri ile kurmuş olduğumuz iş ortaklıkları Ekonomik anlamda daralan piyasanın sorunlarına çözümler üretmemiz, bize dolayısı ile müşterilerimize büyük destek olmaktadır. Firmamız geniş bir ürün yelpazesi ile her tür isteğe cevap verebilme potansiyelini elinde tutmaktadır.

     Dürüst ve Hızlı çalışmayı kendisine ilke edinen Lukstor Bilişim Sistemleri müşterilerine en iyi hizmeti vermek için gün geçtikçe kendini yenilemekte ve sektöründeki yerini günden güne sağlamlaştırmaktadır.